Oferta - MK OPTICA

Przejdź do treści
ZADBAJ O SWOJE OCZY
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

W naszej ofercie znajdą Państwo artykuły renomowanych marek polskich jak i zagranicznych. Zwaracamy szczególną uwagę na jakość produktów jak i usług na które udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.  
Oprawki okularowe

Oferujemy  szeroki wybór opraw wyłącznie najwyższej jakości, posiadających  gwarancję i atesty, produkowanych przez powszechnie uznane i renomowane  firmy. W naszym salonie zapewniamy Państwu bogaty wybór opraw  okularowych w najmodniejszych fasonach i szerokiej gamie kolorystycznej.  W ofercie posiadamy modne oprawy z najnowszych kolekcji a także ramki o  klasycznych kształtach. Oferujemy ceny na każdą kieszeń.  Nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu fachowej pomocy przy doborze  opraw okularowych, a także dołożą wszelkich starań, aby okulary były  komfortowe w użytkowaniu i atrakcyjne wizualnie. Przy doborze kierujemy  się obowiązującymi trendami, ale przede wszystkim staramy się spełnić  wszystkie Państwa życzenia.
Okulary słoneczne

Są już dzisiaj koniecznością. Tylko dzięki nim  możliwa jest ochrona delikatnych struktur oka przed agresywnymi  promieniami UVA i UVB. Udowodniono klinicznie, że długotrwała ekspozycja  na promienie UV może uszkodzić powieki, rogówkę i soczewkę i w  konsekwencji stać się przyczyną
• rozwoju zaćmy
• rozwoju AMD (związanego z wiekiem zwyrodnienia części centralnej siatkówki)
• oparzenia rogówki
• rozwoju skrzydlika
• ślepoty śnieżnej, zapalenia słonecznego siatkówki
• raka skóry

Wszystkie dostępne w naszym salonie okulary słoneczne posiadają dodatkowo polaryzację, dzięki czemu
• prawdziwie chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV
• likwidują odblaski
• wzmacniają kontrast i wyostrzają szczegóły poprawiając komfort widzenia
• powodują większe wysycenie barw

Na  Państwa życzenie wykonujemy okulary korekcyjne będące jednocześnie  okularami przeciwsłonecznymi. Wykorzystywane do tego typu okularów  soczewki posiadają warstwę utwardzającą oraz powłokę chroniącą przed  szkodliwym promieniowaniem UV. Soczewki dostępne są w szerokiej gamie  kolorów i odcieni.

Wykonujemy także korekcję w oprawach sportowych i goglach narciarskich!
Soczewki kontaktowe oraz płyny pielęgnacyjne

SOCZEWKI KONTAKTOWE - NOWE SPOJRZENIE NA ŚWIAT

W  naszym salonie już za 59 zł możecie Państwo rozpocząć swoją przygodę z  soczewkami kontaktowymi. W cenie tej oferujemy profesjonalne badanie,  konsultacje dot. pielęgnacji soczewek a także pierwszą parę soczewek  GRATIS! Warto spróbować, gdyż
• soczewki kontaktowe stanowią wspaniałe rozwiązanie dla osób, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą nosić okularów.
• szczególnie polecane są dla osób młodych, aktywnych zawodowo i uprawiających różne dyscypliny sportowe.
• zapewniają swobodę ruchu oraz dobrą widoczność w każdych warunkach atmosferycznych,
• nie ograniczają pola widzenia, nie zmieniają wielkości obrazu

Polecamy  soczewki kontaktowe znanych i sprawdzonych firm Johnson&Johnson, Alkon, Cooper Vision, Baush Health a także płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych.

        
UWAGA !!!

Ponieważ  soczewki kontaktowe charakteryzuje nie tylko moc, ale również parametry  geometryczne takie jak promień krzywizny i średnica, oraz własności  materiału jak między innymi przepuszczalność tlenu i uwodnienie  konieczne jest dobranie soczewek przez specjalistę posiadającego  odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w tym zakresie.
Samowolne dobieranie soczewek kontaktowych grozi poważnymi schorzeniami oczu.

ZAPLANUJ WIZYTĘ JUŻ DZISIAJ !

Wróć do spisu treści